ziemia ogrodowa Stalowa Wola
O firmie
W obecnych czasach, gdy liczy się wydajność materiałów opałowych, pojawia się problem związany ze znalezieniem odpowiedniego składu, który dostarczy tego, czego oczekuje klient. Wtedy pojawiamy się my, dostawcy materiałów do wypełnień na budowach.

Jako Skład Kruszyw zajmujemy się skupem oraz sprzedażą materiałów sypkich takich jak kamień, piasek czy żwir. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość usług. Dysponujemy flotą transportową, dzięki której możemy dostarczyć zakupiony materiał do miejsca wcześniej wyznaczonego przez klienta. Zajmujemy się kupnem oraz sprzedażą różnych ilości materiałów sypkich.

Dodatkowo oferujemy sprzedaż pelletu. Zajmujemy się również sprzedażą kamienia ozdobnego i kory ogrodowej. Nasza bogata i szeroka oferta skierowana jest do przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych. Do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania, które dotyczą naszej oferty. Obszar naszej działalności obejmuje cały teren województwa podkarpackiego. Zapraszamy do skorzystania z oferty Składu Kruszyw w Dąbrowie Rzeczyckiej.
ziemia ogrodowa Nisko
kruszywa Dąbrowa Rzeczycka, kruszywa Nisko, kruszywa Sandomierz, kruszywa Stalowa Wola, skład kruszyw Dąbrowa Rzeczycka, skład kruszyw Nisko, skład kruszyw Sandomierz, skład kruszyw Stalowa Wola, ziemia ogrodowa Stalowa Wola
Skład Kruszyw
Dąbrowa Rzeczycka 158
37-455 Radomyśl nad Sanem
skladkruszyw@onet.eu
505 567 999
Sklep Budowlany
Dąbrowa Rzeczycka 158,
37-455 Radomyśl nad Sanem
skladkruszyw@onet.eu
tel.: 798 060 700
Nawigacja
Godziny otwarcia

Otwarte od poniedziałku do piątku:
07:00–17:00

W soboty:
07:00–13:00

Liczba odwiedzin
158084